Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Planujesz swoją przyszłość zawodowa w finansach czy nieruchomościach

Etat czy własny biznes

A jakby to połączyć

Czy na pewno biznes jest dla mnie

Od czego zacząć poszukiwanie swojej drogi zawodowej

 O tym wszystkim opowie nasza Prelegentka:

 Agnieszka Olszańska – pomysłodawczyni i założycielka grupy ARCHITEKCI SPRZEDAŻY – krakowskiej społeczności sprzedaży, która ma na celu łączenie ludzi związanych na co dzień ze sprzedażą i interesujących się tym tematem. 

 Celem grupy jest dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami na temat etycznej sprzedaży, pokazując jej ludzką stronę oraz aktualizowanie i poszerzanie wiedzy w tym zakresie.Agnieszka działa ponad 20 lat w branży finansowej. 

Doświadczenia w sprzedaży i w zarządzaniu sprzedażą zdobywała w jednych z największych instytucji finansowych w Polsce – Banku Pekao i Allianz.Stworzyła i rozwija brand doradczy SIMPLY SAY, który łączy w jednym miejscu kredyty, nieruchomości i ubezpieczenia dla klientów indywidualnych i firm. Stawia na wysoką jakość obsługi, współpracę, dzielenie się wiedzą z klientami i studentami.

 Współorganizuje LinkedIn Local Kraków, gdzie odpowiada za komunikację i kontakt z prelegentami.

 Przypominamy, że rejestracja jest OBOWIĄZKOWA

Newsletter