Startup Academy

Startup Academy pomaga zbudować skalowalny model biznesowy oraz pozyskać finansowanie na rozwój. Prowadzi program Startup Małopolska – intensywny program akceleracyjny, gdzie Startupy poznają nowoczesne, innowacyjne sposoby na pozyskiwanie nowych klientów, usprawniają swoje procesy sprzedażowe czy marketingowe i wykorzystują dostępne narzędzia internetowe.

Biznes plus Art to wydarzenie poświęcone edukacji biznesowej dla freelancerów, artystów, ludzi którzy chcą zarabiać na swojej pasji. Warsztaty i konferencje w Krakowie pozwalają im czerpać inspiracje i budować modele biznesowe, które później wdrażają.

KPT Scale Up to szeroki program mentoringowy dla startupów z akceleratora Krakowskiego Parku Technologicznego, gdzie Startup Academy realizuje projekty mentoringowe.

Aby uchronić się od standardowych błędów, dowiedzieć się, jak ułożyć model biznesowy, pozyskać finansowanie lub pierwszego klienta – zapraszamy do udziału w Programie Rozwiń Swój Startup. Ułożymy i zrealizujemy wspólnie indywidualną ścieżkę akceleracji, gdzie na swoich warunkach rozwiniesz firmę. Otrzymujesz indywidualnego opiekuna biznesowego z wieloletnim doświadczeniem w rozwoju startupów – w ramach współpracy otrzymujesz cykliczne spotkania, konsultacje tematyczne, dostęp do szkoleń, networku i pitchingu na comiesięcznym evencie Startupowa Środa.

 

nasze wspólne wydarzenia: