Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Świąteczna przerwa w KMS

Nadchodzą Święta i nowy rok, a zatem pora na wypoczynek. Również Fundacja robi sobie chwilę przerwy, ale od stycznia szykujcie się na nową porcję startupowych wydarzeń!

Tymczasem chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim ciepła i uśmiechu na ten świąteczny czas, wymarzonych prezentów, udanej zabawy w Sylwestra oraz spełnienia wszystkich noworocznych postanowień (w szczególności trzymamy kciuki za postanowienie “rozkręcę startup”!)

Zespół Fundacji Kraków Miastem Startupów

Newsletter