Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Turkusowe Śniadania – czyli inicjatywa dążąca do tworzenia przestrzeni w których każdy może poruszyć tematy związane z samozarządzaniem, samoorganizacją w biznesie, autentycznością i pełnią człowieka, celem ewolucyjnym organizacji, transformacją liderów, zmianą z hierarchicznych form organizacji pracy do organicznych/elastycznych struktur. Turkusowe Śniadania odbywają się w różnych miastach w Polsce!

✅ Turkus, czyli innowacyjne podejście do tworzenia organizacji coraz częściej stosowane w bardzo przedsiębiorczych i innowacyjnych firmach.

Turkus to największa polska społeczność entuzjastów, czyli przedsiębiorców, menedżerów, pracowników szukających nowej ścieżki i nie tylko!

Newsletter