Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

UAinKrakow to pierwszy portal dla Ukraińców przyjeżdżających do Krakowa. Dostępny jest w dwóch językach: ukraińskim i rosyjskim.

Na portalu publikowane są wskazówki dla Ukraińców dot. poszukiwania pracy, zagadnień prawnych czy poruszania się po mieście. Pojawiają się tam również historie Ukraińców, którzy już mieszkają w Krakowie.

Czytelnicy z Ukrainy mogą także przeczytać o historii miasta czy o działaniach podejmowanych przez miasto na rzecz obcokrajowców.

nasze wspólne wydarzenia:
Newsletter