Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Ambasada Stanów Zjednoczonych prowadzi projekty edukacyjne i kulturalne, a także przyznaje granty na projekty realizowane przez polskie organizacje pozarządowe, instytucje kulturalne i edukacyjne, media oraz osoby fizyczne.

Ambasada wspiera przedsiębiorczość i innowacyjność, zwłaszcza wśród młodego pokolenia, dając początkującym przedsiębiorcom narzędzia umożliwiające przemysłowe wykorzystanie pomysłów. Zapewnia studentom i młodym przedsiębiorcom możliwość współpracy z firmami innowacyjnymi, inkubatorami i biznesem.

Dodatkowo Ambasada wspiera współpracę biznesową pomiędzy przedsiębiorstwami polskimi i amerykańskimi, zapewniając bazę danych dotyczących prowadzenia biznesu w każdym z państw. Urzędnicy służą pomocą amerykańskim przedsiębiorcom chcącym założyć firmę w Polsce.

nasze wspólne wydarzenia:
Newsletter