Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Wojciech Przywała

Pracuje jako Specjalista ds. obsługi klienta w European Digital Innovation Hub “hub4industry” Krakowskiego Parku Technologicznego Sp. z o.o., gdzie zajmuje się wsparciem MŚP w ich drodze do cyfryzacji.

Pracował jako Broker Technologii w Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie sp. z o.o., gdzie zajmował się komercjalizacją wyników prac naukowo – badawczych powstałych w Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Był także zaangażowany w organizację cyklicznej konferencji Forum Green Smart City.

Uczestnik wielu konferencji branżowych oraz prelegent podczas wydarzeń z dziedziny zrównoważonego rozwoju, startupów, innowacji i przedsiębiorczości.

Newsletter