Zarządzanie zespołem | Webinar z Michałem Adamczykiem

Zostałeś właśnie menedżerem lub spodziewasz się awansu?

Pamiętaj, że życie jest za krótkie aby spędzać 8 godzin dziennie za biurkiem z pesymistycznymi, niezorganizowanymi i demotywującymi ludźmi. Team jest paliwem napędzającym pracę i projekty, a branie odpowiedzialności za zespół wymaga dużej odwagi i posiadania konkretnych cech, aby zagwarantować, że każdy członek idealnie wpasuje się w system, tworząc przyjazną atmosferę pracy, która motywuje i promuje rozwój osobisty. Zespoły funkcjonują lepiej gdy ludzie w nich pracują razem. Różne charaktery, sposoby bycia, podejście do pracy- nie zawsze od razu ze sobą „klikają”. Właściwe zarządzanie zespołem gwarantuje, że firma działa jak dobrze naoliwiona maszyna, a Michał Adamczyk- trener i praktyk zarządzania z ponad 12-letnim doświadczeniem menedżerskim, 9 sierpnia pokazał nam jak to osiągnąć!

 

Podczas webinaru otrzymaliśmy:
➤konkretne przykłady i praktyczne porady wynikających z autentycznych doświadczeń trenera
➤nowoczesne koncepcje zarządzania zespołem
➤problematykę zarządzania zespołem w startupach, organizacjach pozarządowych i studenckich

Michał Adamczyk – związany z KMS od początku istnienia Fundacji. Inżynier informatyki stosowanej (Java developer) i magister zarządzania (specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi) z doświadczeniem biznesowym (działalność w obszarze mobile-IT) oraz 12-letnim doświadczeniem menedżerskim i 5-letnim doświadczeniem naukowo dydaktycznym. Ekspert oceniający przedsięwzięcia biznesowe pod kątem innowacyjności w ramach projektów PARP. Autor kilkunastu publikacji naukowych dotyczących zarządzania innowacjami, w tym m.in. 7 artykułów w czasopismach naukowych, 7 rozdziałów w monografiach. Nauczyciel akademicki i trener w zakresie zarządzania innowacjami. Absolwent studiów z komercjalizacji technologii na Wageningen University (Holandia).

➤Webinar powstał w ramach projektu SLIP

Czym jest SLIP?

Szkoła Letnia Innowacji i Przedsiębiorczości to projekt, którego celem jest wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w Krakowie, poprzez podniesienie kompetencji i wiedzy młodych członków środowiska akademickiego oraz wsparcie realizowanych przez nich innowacyjnych inicjatyw typu start-up. To również okazja do integracji młodych-aktywnych zarówno pomiędzy sobą, jak i z przedstawicielami krakowskiego ekosystemu start-upowego. To szansa na zwiększenie współpracy oraz transferu technologii pomiędzy nauką a biznesem.

➤ORGANIZATOR: Kraków Miastem Startupów – misją fundacji jest wspieranie rozwoju ekosystemu startupowego w Krakowie. Realizujemy szkolenia, hackathony i programy akceleracyjne dla osób chcących założyć lub rozwinąć swoją działalność gospodarczą.

 

➤PARTNERZY WYDARZENIA:

・Kancelaria Prawna JWMS – powstała jako wspólne przedsięwzięcie M. Jakubowskiego, T. Wiese, M. Mazgaja, M. Staszka i J. Marczyńskiego – radców świadczących profesjonalne usługi prawne.

・inFakt -firma oferująca profesjonalną i nowoczesną obsługę księgową jednoosobowych działalności gospodarczych za pośrednictwem prostych i intuicyjnych aplikacji online. To nowoczesne Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe dla prowadzących działalność na własny rachunek oraz osób planujących założyć własną firmę.

·Technoconsulting – firma doradcza, wspierająca pod kątem technologicznym, marketingowym oraz prawno-finansowym młodych przedsiębiorców

HARMONOGRAM WEBINARÓW

09.08 Michał Adamczyk

➤16.08 Natalia Maruszczak 

➤23.08 Marcin Golec

➤30.08 Michał Adamczyk

➤13.09 Natalia Maruszczak

 

Zarządzanie zespołem

 Jak sprawdzać dopasowanie potencjalnych klientów?
| Kwalifikacja leadów | MQL | SQL |

Kryptowaluty | kwestie prawne

Zarządzanie projektami

Jak zakończyć wojnę między działami marketingu i sprzedaży?