Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Otwarte na nowo w 2019 roku liceum skupione na nauczaniu programowania i projektowania gier. Chcemy uczyć nowocześnie, praktycznie i z pasją. Warsztaty prowadzą pracownicy firm partnerskich. Naszym celem jest przygotowanie młodzieży do pracy w branży nie tylko pod kontem hard skills ale też soft skills i pracy w projekatch.

Nasi uczniowie to kreatywni i pełni pasji młodzi ludzie. Każdy z nich odkrywa u nas swój potencjał i potencjalne ścieżki kariery. Od game developerów, grafików 2D i 3D, poprzez programistów, po project managerów i tech writerów. To firmy partnerskie pokazują im wachlarz możliwości w branży game dev i IT, software house.  I to firmy partnerskie skorzystają na ich umiejętnościach w przyszłości.

nasze wspólne wydarzenia:
Newsletter