Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM
🔥Pierwszy pitch contest w tym sezonie eventowym odbył się 3go marca 2020 i okazał się sporym wydarzeniem!
🎤Wystąpiło 11 startupów – działających w wielu różnych branżach i prezentujących ekscytujące przedsięwzięcia!

 

🥇Ostatecznie zwyciężył AquaBeeTech produkujący innowacyjne rozwiązania dla pszczelarzy.

🥈2. miejsce zajął startup VR Partments, który wprowadza technologię VR na rynek sprzedaży nieruchomości.

🥉3. miejsce przypadło startupowi Acai proponującemu rozwiązanie ułatwiające inwestycje w kryptowaluty.

Przedstawiamy jurorów pierwszego Kraków Startup Challenge:

Michał Adamczyk
Trener i doradca w obszarze innowacyjnej gospodarki. Prowadzi szkolenia w zakresie modelowania biznesowego oraz doradza startupom na wczesnym etapie rozwoju, przygotowując je do pozyskania inwestora. Aktualnie zaangażowany jako mentor w 4 projekty startupowe z branży e-Health, machine learning, energetyki i aplikacji mobilnych. Współzałożyciel fundacji Kraków Miastem Startupów, a od 2016 roku jej Prezes. Aktywnie zaangażowany w rozwój krakowskiego ekosystemu startupowego. Inicjator szeregu projektów promujących innowacyjną przedsiębiorczość, przy bliskiej współpracy z funduszami inwestycyjnymi typu seed.

 

Mariusz Bajor
Przedsiębiorca, współzałożyciel BLDG Doradztwo i BLDG Venture. Od 10 lat związany z funduszami unijnymi, funduszami kapitałowymi, doradztwem gospodarczym i innowacyjnym dla przedsiębiorstw.

Diana Koziarska
Partner w SMOK Ventures. Współzałożycielka programu pre-akceleracyjnego ReaktorX. Forbes 30 przed 30. CESA Female Role Model roku 2018. Strong women in IT. Ambasadorka Startup Poland.

Artur Rawski
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Aniołów Biznesu Sterling Angels. Manager z wieloletnim doświadczeniem zgromadzonym w trakcie realizacji licznych projektów inwestycyjnych i restrukturyzacyjnych. W swojej karierze pełnił funkcje w zarządach i radach nadzorczych wielu spółek kapitałowych, w tym także publicznych.

Konrad Sowa
Investment Manager w Hubraum, inkubatorze technologicznym Deutsche Telekom. Zajmuje się pozyskiwaniem i analizą nowych inwestycji, a także strategią funduszu i opieką nad spółkami portfolio. Pod bezpośrednim zarządzaniem ma 6 spółek z regionu CEE. Specjalista z dziedzinie AI, gdzie badał potencjał współpracy człowieka ze sztuczną inteligencją. Prywatnie pasjonat nowych technologii i nurkowania.

Newsletter