Chat with KMS

W listopadzie 2020 rozpoczęliśmy cykl cotygodniowych webinarów z ekspertami, którzy na co dzień zajmują się zarządzaniem innowacjami, biznesem i technologią 🔥

Poprzez rozmów ze specjalistami chcemy strategicznie dookreślić współczesne środowisko startupowe w Polsce i na świecie, jak i również wspólnie zastanowić, jak z sukcesem prowadzić biznes w oparciu o nowoczesne technologie w przemyśle, mieście i gospodarce. 

Grzegorz Zagraba dyskutuje z Krzysztofem Hostyńskim (Crossweb) między innymi o kondycji polskiej społeczności startupowej oraz kreowaniu rozwiązań technologicznych w dobie koronawirusa. 

Zachęcamy do wysłuchania! 👇

Grzegorz Zagraba rozmawia z Bartoszem Józefowskim (KPT Scale Up) o budowaniu partnerstwa startupów w ramach Przemysłu 4.0 oraz o wyzwaniach firm przemysłowych przy wdrażaniu nowych technologii produkcji. 

Zachęcamy do wysłuchania! 👇

Grzegorz Zagraba omawia z Mariuszem Bajorem (BLDG Doradztwo) możliwości pozyskania finansowania venture capital w Polsce 💸

Zachęcamy do wysłuchania! 👇

Grzegorz Zagraba przedstawia z Magdaleną Milert (Pieingsposoby, jak UX może poprawić jakość życia mieszkańców oraz jak odpowiednio wykorzystywać nowe technologie w miastach 🏘 🏢.

Zobacz projekty uczestników w ramach hackhatonu Akademickiego Maratonu Innowacji – Wyzwanie Smart City

Zachęcamy do wysłuchania! 👇

Michał Adamczyk rozmawia z Norbertem Sinkiewiczem (IC Project) o tym, jak efektywnie zarządzać projektami zdalnie.

Zachęcamy do wysłuchania! 👇