Chat with KMS

W listopadzie 2020 rozpoczęliśmy cykl cotygodniowych webinarów z ekspertami, którzy na co dzień zajmują się zarządzaniem innowacjami, biznesem i technologią 🔥

Poprzez rozmowy ze specjalistami chcemy strategicznie określić współczesne środowisko startupowe w Polsce i na świecie. Wspólnie zastanawiamy się, jak z sukcesem prowadzić biznes w oparciu o nowoczesne technologie w przemyśle, mieście i gospodarce.

 

Transmisje regularnie odbywają się na naszym fanpage na fb. 

Nagrań wygodnie posłuchasz na kanale na YT.

Grzegorz Zagraba dyskutuje z Krzysztofem Hostyńskim (Crossweb) między innymi o kondycji polskiej społeczności startupowej oraz kreowaniu rozwiązań technologicznych w dobie koronawirusa. 

Zachęcamy do wysłuchania! 👇

Bartosz Józefowski (KPT Scale Up) opowiada o budowaniu partnerstwa startupów w ramach Przemysłu 4.0 oraz o wyzwaniach firm przemysłowych przy wdrażaniu nowych technologii. 

Zachęcamy do wysłuchania! 👇

Grzegorz Zagraba omawia z Mariuszem Bajorem (BLDG Doradztwo) możliwości pozyskania finansowania venture capital w Polsce oraz o czym warto pamiętać przy pierwszym kontakcie z inwestorem 💸

Zachęcamy do wysłuchania! 👇

Michał Adamczyk rozmawia z Norbertem Sinkiewiczem (IC Project) o tym, jak efektywnie korzystać z narzędzi informatycznych w zarządzaniu projektami zdalnie.

Zachęcamy do wysłuchania! 👇

Grzegorz Zagraba przedstawia z Magdaleną Milert (Pieingsposoby, jak UX może poprawić jakość życia mieszkańców oraz jak odpowiednio wykorzystywać nowe technologie w miastach 🏘 🏢.

Zobacz projekty uczestników w ramach hackhatonu Akademickiego Maratonu Innowacji – Wyzwanie Smart City

Zachęcamy do wysłuchania! 👇

Rozmawiamy z założycielami startupu decloths, Aleksandrą Kutą i Miłoszem Cichoniem o tworzeniu biznesu krawieckiego w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu we współpracy z lokalnym rynkiem.  

Zachęcamy do wysłuchania!👇 

Grzegorz Zagraba rozmawia z Krzysztofem Oleksym (INTECH PKo założeniach metody design thinking, rozwijaniu technologii na uczelni oraz o procesie generowania pomysłów. 

Zachęcamy do wysłuchania!👇  

Aleksandrą Lysy (Project: People) rozmawiamy o praktycznym zastosowaniu koncepcji lean w tworzeniu strategii biznesowych, marketingowych i produktowych. 

Zachęcamy do wysłuchania!👇 

Pauliną Turek omawiamy lean management w tworzeniu cyfrowego oprogramowania. Zastanawiamy się nad wyzwaniami stojącymi przed branżą IT.

Zachęcamy do wysłuchania!👇

Julia Sienkiewicz, project managerką pracującą na co dzień z projektami szkoleniowymi i społecznymi rozmawiamy o zarządzaniu projektami oraz codzienności pracy projektowej w Fundacji.

Zachęcamy do wysłuchania!👇 

Grzegorz Zagraba rozmawia z Cezarym Borowskim (Startup Academy) o zarządzaniu projektami w sektorze IT i wdrażaniu rozwiązań informatycznych w strukturach przedsiębiorstw i administracji publicznej. 

Zachęcamy do wysłuchania!👇  

Z Różą Szafranek (HR Hints), HR managerką omawiamy wyzwania hrowe w startupach i firmach technologicznych, podejściu hiring vs leasership. Podpowiadamy, jak zostać skutecznym rekruterem w branży IT!

Zachęcamy do wysłuchania!👇

Wojciech Przywała (Centrum Innowacji UR), broker technologii przedstawia nam główne zagadnienia komercjalizacji technologii zielonych na uczelniach, jak i rozmawiamy o wyzwaniach w relacji biznesu i nauki. 

Zachęcamy do wysłuchania!👇