Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Calmsie

Calmsie umożliwia dzieciom rozwijanie odporności emocjonalnej. Łączy doświadczenie w grach z konwersacyjną sztuczną inteligencją i elementami terapii poznawczo-behawioralnej (CBT). Został uznany za produkt roku 2021 w konkursie Mental Health Tech. Według Amazon EMEA, AWS jest 1 z 30 najlepszych startupów. Założyciele Mateusz Masiak i Marcin Waryszak znaleźli się na liście "25 under 25" magazynu Forbes.

https://calmsie.ai/

Reakto

REAKTO buduje infrastrukturę dronów w oparciu o kanwę Anything as a Service (XaaS). Jednocześnie rozwija pierwszą usługę dla platformy - sieć dronów szybkiego reagowania dedykowaną agencjom ochrony i ich klientom. REAKTO sfinalizowało kampanię crowdfundingową na platformie Smartfunds, zbierając ponad 1,3 mln zł. Teraz REAKTO testuje swoją sieć dronów szybkiego reagowania z kilkoma firmami partnerskimi z sektora bezpieczeństwa.

https://www.reakto.eu/en

envirly

Envirly

Envirly to platforma zarządzania śladem węglowym organizacji. Envirly otrzymał Nagrodę Główną Orła Innowacji za "Rozwiązanie dla Dobra Wspólnego" przyznaną przez dziennik Rzeczpospolita, finalista pierwszej edycji Konkursu "Program Grantowy ING", laureat magazynu 50 Najbardziej Kreatywnych Biznesów w Skrócie w 2022 roku. Envirly dostał też 1 mln zł od Platformy Startowe.

https://envirly.pl/

1645467225120-og_image

Mentorist

Mentorist rewolucjonizuje samokształcenie w rozwoju osobistym. Jest to bezkompromisowe podejście do samodoskonalenia, zapewniające działanie i refleksję na podstawie najcenniejszych informacji. Mentorist rośnie i ma 40 000 nowych użytkowników każdego miesiąca. Jest po 2 rundach finansowania i zebrał 550 tys. euro od aniołów biznesu i funduszy inwestycyjnych.

https://www.mentorist.app/

icon_color_png

getdressed

getdressed to platforma web3.0 B2B2C, która pomaga ludziom wyrażać i odkrywać tożsamość wizualną (modową) w życiu codziennym, grach i meta-światach poprzez personalizację wyborów mody i automatyzację tworzenia treści modowych. getdressed dostał 1 mln zł od Platformy Startowe. Agnieszka Pałka, CEO & Co-founder znalazła się na liście "25 under 25" magazynu Forbes.

https://www.getdressed.me/

Mediprintic

Mediprintic opracowuje unikatowe rozwiązanie dla klinik, szpitali, lekarzy oraz pacjentów, które ma na celu odmienić sposób leczenia urazów przedramienia. Wykonuje aparaty ortodontyczne, które mogą być stosowane zamiast plastrów. Wzięła udział w programie Google for Startups i otrzymała prawie 1 mln zł od Platformy Startowe.

https://mediprintic.eu/

Integrigo

Integrigo to startup, który opracował aplikację dla firm, które potrzebują wirtualnego miejsca do zdalnej integracji zespołów. Platforma daje możliwość tworzenia wyzwań i weryfikację postępów dla pracowników i ich zespołów, które pozwolą lepiej się poznać, podzielić pasjami i kulturą organizacyjną.

Startup został laureatem Demo Day 2021.

Newsletter