Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

3 organizacje wspierające biznes

Jeżeli masz pomysł na swój własny innowacyjny biznes i szukasz sposobu, jak go zrealizować-ten wpis jest dla Ciebie! Podpowiemy gdzie szukać wsparcia na poszczególnych etapach tworzenia Twojego start-upu!
 

StartInPoland

Obecna polityka rządu stawia na innowacyjną gospodarkę. Tym samym pojawia się wiele okazji, aby pozyskać atrakcyjne dofinansowanie dla naszego start-upu. Jednym z programów, które proponują atrakcyjne rozwiązania dla Twojego biznesu, jest #StartInPoland.
Program rządowy to największa inicjatywa wspierająca rozwój innowacyjnej przedsiębiorczości na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. Łączna kwota dofinansowania na lata 2016-2023 wynosi 3 mld zł. Jeżeli potrzebujecie wsparcia na którymkolwiek z etapów tworzenia biznesu: od inkubacji poprzez fazę wzrostu, szukajcie informacji o tym #StartInPoland.
 

Polski Fundusz Rozwoju

PFR stara się niwelować wewnętrzne bariery dla poszczególnych firm oraz wspierać ekspansję nowych podmiotów za granicą. Jeżeli masz pomysł na biznes, chcesz skorzystać z interesujących szkoleń podnoszących Twoje kwalifikacje, wziąć udział w ciekawych zagranicznych targach bądź pozyskać duże dofinansowanie-aplikuj na programy PFR!

PFR wspiera dużych i małych, którzy wpisują się w koncepcję rozwoju w ramach sektorów flagowych. Są to dziedziny gospodarki, które uznać można za strategiczne dla funkcjonowania państwa a wprowadzanie w nich innowacji, wpłynie na rozwój całej gospodarki.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Jeżeli posiadasz gotowy produkt bądź usługę, uczelniane AIP będzie dla Ciebie świetnym miejsce do przetestowania własnych pomysłów. Uruchomisz firmę bez ZUS-u, będziesz mógł skorzystać ze wspólnej przestrzeni coworking’owej oraz networkingu.

AIP posiadają również programy preinkubacji, które pozwolą Ci na ,,laboratoryjne” sprawdzenie, w jaki sposób firma będzie funkcjonowała w realiach rynkowych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Newsletter