Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Czym jest AMP?

Projekt AMP skierowany jest do uczniów szkół średnich zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości. Celem projektu jest przeprowadzenie cyklu warsztatów w szkołach, rozwijających kompetencje pozwalające na postawienie pierwszych kroków na drodze do własnego biznesu. 

Dla kogo jest AMP?

👉🏻Jesteś uczniem szkoły średniej i chcesz podnieść swoje umiejętności z tematyki zarządzania projektami i zespołem, podstaw negocjacji, marketingu lub sztuki autoprezentacji i wystąpień publicznych? 
👉🏻Masz pomysł biznesowy ale nie wiesz od czego zacząć i gdzie szukać wsparcia?
👉🏻Jesteś nauczycielem i chcesz dać więcej możliwości rozwoju swoim uczniom?
 
Ten projekt jest właśnie dla Ciebie! 
 
Skontaktuj się z nami w celu wzięcia udziału w kolejnej edycji warsztatów organizowanych w szkołach średnich!

Ale to nie wszystko!

AMP to nie tylko szkolenia! Zwieńczeniem projektu jest 8 godzinny hackathon biznesowy, czyli warsztat, podczas którego uczestnicy rozwijają swoje pomysły biznesowe pod okiem doświadczonych mentorów, a na końcu prezentują je przed jury złożonym z branżowych ekspertów, którzy wybierają najlepsze projekty.

W tej edycji odbędzie się 10 listopada 2022 r. w Krakowie. 

Co zyskasz?

Biorąc udział w hackathonie uczestnicy podnoszą swoje kompetencje w zakresie: 

-> komunikacji, 

-> zarządzania projektami, 

-> kreatywności, 

-> modelowania biznesowego, 

-> prezentacji publicznej.

Zasady hackathonu

W hackathonie bierze udział 6 drużyn złożonych z 3-6 uczniów. Aby wziąć udział w hackathonie każda drużyna musi wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie poniżej, w którym opisze swój pomysł na biznes. Sześć najlepszych z nich zostanie zaproszona na hackathon.

Każda drużyna będzie miała zapewnione wsparcie mentorskie, a także dwa szkolenia podczas trwania wydarzenia z prezentacji publicznej swojego pomysłu biznesowego i zarządzania projektami. Każde z opracowanych rozwiązań zostanie zaprezentowane przed gronem ekspertów, którzy wyłonią 3 najlepsze z nich. Ich autorzy otrzymają nagrody rzeczowe o wartości łącznie 2.000 zł. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy certyfikat.

Akademia Młodego Przedsiębiorcy 2022

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

👇👇Więcej informacji znajdziesz w formularzu zgłoszeniowym👇👇

Zgłoś się na hackathon AMP!

Projekt dofinansowany jest przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJa” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

 
Newsletter