Akademia Młodego Przedsiebiorcy

Czym jest AMP?

Projekt AMP skierowany jest do uczniów szkół średnich zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości. Celem projektu jest przeprowadzenie cyklu warsztatów w szkołach, rozwijających kompetencje pozwalające na postawienie pierwszych kroków na drodze do własnego biznesu. 

Dla kogo jest AMP?

👉🏻Jesteś uczniem szkoły średniej i chcesz podnieść swoje umiejętności z tematyki zarządzania projektami i zespołem, podstaw negocjacji, marketingu lub sztuki autoprezentacji i wystąpień publicznych? 
👉🏻Masz pomysł biznesowy ale nie wiesz od czego zacząć i gdzie szukać wsparcia?
👉🏻Jesteś nauczycielem i chcesz dać więcej możliwości rozwoju swoim uczniom?
 
Ten projekt jest właśnie dla Ciebie! 
 
Skontaktuj się z nami w celu wzięcia udziału w kolejnej edycji warsztatów organizowanych w szkołach średnich!

Ale to nie wszystko!

AMP to nie tylko szkolenia! Zwieńczeniem projektu jest 8 godzinny hackathon biznesowy, czyli warsztat, podczas którego uczestnicy rozwijają swoje pomysły biznesowe pod okiem doświadczonych mentorów, a na końcu prezentują je przed jury złożonym z branżowych ekspertów, którzy wybierają najlepsze projekty.

W tej edycji odbędzie się 10 listopada 2022 r. w Krakowie. 

Co zyskasz?

Biorąc udział w hackathonie uczestnicy podnoszą swoje kompetencje w zakresie: 

-> komunikacji, 

-> zarządzania projektami, 

-> kreatywności, 

-> modelowania biznesowego, 

-> prezentacji publicznej.

Zasady hackathonu

W hackathonie bierze udział 6 drużyn złożonych z 3-6 uczniów. Aby wziąć udział w hackathonie każda drużyna musi wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie poniżej, w którym opisze swój pomysł na biznes. Sześć najlepszych z nich zostanie zaproszona na hackathon.

Każda drużyna będzie miała zapewnione wsparcie mentorskie, a także dwa szkolenia podczas trwania wydarzenia z prezentacji publicznej swojego pomysłu biznesowego i zarządzania projektami. Każde z opracowanych rozwiązań zostanie zaprezentowane przed gronem ekspertów, którzy wyłonią 3 najlepsze z nich. Ich autorzy otrzymają nagrody rzeczowe o wartości łącznie 2.000 zł. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy certyfikat.

👇👇Więcej informacji znajdziesz w formularzu zgłoszeniowym👇👇

Zgłoś się na hackathon AMP!

Projekt dofinansowany jest przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJa” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.