Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Cezary Borowski

Certyfikowany kierownik projektów, związany z funduszami finansującymi działalność małych i średnich przedsiębiorstw (w szczególności z branży IT) od 2012 roku. Realizował i koordynował kilkadziesiąt projektów ekspansji zagranicznej w ramach inicjatyw GO_GLOBAL.PL oraz Polskie Mosty Technologiczne. Jako IT PM wdrażał i testował aplikacje przeznaczone do zarządzania procesami różnego rodzaju.

Na co dzień współpracuje z warszawskim Startup Academy oraz rozwija własne przedsięwzięcia – niewielki e-commerce oraz studio projektowania stron www i sklepów internetowych EZ Page (ezpgae.eu).

Newsletter