Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Izabela Paluch

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych na Politechnice Krakowskiej i na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, laureatka prestiżowego programu stażowego „Top 500 Innovators” na Stanford University.

Ponad 20 lat doświadczenia w obszarze sprzedaży, planowania strategicznego i zarządzania, w przedsiębiorstwach produkcyjno-handlowych działających na rynkach międzynarodowych.

Od 10 lat zawodowo związana z Politechniką Krakowską, od 2014 r. jest prezesem zarządu spółki celowej Politechniki Krakowskiej INTECH PK sp. z o.o.; specjalizuje się w transferze technologii, komercjalizacji wiedzy, współpracy nauki z biznesem, zakładaniu akademickich spółek typu spin-off/spin-out i rozwoju spółek start-upowych ze szczególnym uwzględnieniem aspektów zarządzania innowacyjnością oraz ochroną IP;

Pierwszą spółkę (własną) założyła mając 20 lat; w ostatnich latach z jej pomocą powstały m.in. Alsitech sp. z o.o., FlexAndRobust Systems Sp. z o.o., Spektronik sp. z o.o., AquaBeeTech Sp. z o.o., Photo4Chem Sp. z o.o., Fundacja Laboratorium 60+, Airror Sp. z o.o.

Ekspert, mentor, doradca, trener – wybrane programy „Lean In STEM”, „Girls Go Start Up Academy”, „Smogathon”, „Cybersec Accelerator”, „PAMI Polsko-Amerykański-Most Innowacji”, „Design Thinking Week”, “Innovation Coach”, “Shesnnovation”, „Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS”.

Pomysłodawca projektów „Dzień Wynalazków na PK”, „CASELAB – Laboratorium Dobrych Praktyk”, „Don’t Stop. Go Top! Mentors Academy for PK STEM Students”.

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia TOP 500 Innovators, Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej South Poland Cleantech Cluster, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Krakowskiej, Współzałożycielka Stowarzyszenia BeneTibi.

Pasjonatka nowych technologii oraz humanistka kochająca książki i podróże; w życiu prowadzi ją ciekawość miejsc i ludzi; jej życiowe motto to „Do what is right, not what is easy”.

Newsletter