Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Jacek Mleczko

Mentor, przedsiębiorca, inwestor i trener. Absolwent studiów MBA  na Oxford Brookes University. Współzałożyciel i konsultant biznesowy w firmie doradczej Habitat for business. 

Pracuje ze spółkami na etapie zmiany, specjalizując się w zarządzaniu strategicznym. Szkoli managerów oraz zespoły sprzedażowe. Doświadczenie zdobywał, prowadząc własne biznesy w USA i w Polsce.

Newsletter