Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Czym jest JUPI?

Jesienny Uniwersytet Przedsiębiorczości i Innowacji to program skierowany do środowiska studenckiego
i start-upowego, którego celem jest wsparcie rozwoju przedsiębiorczości oraz realizowanych w Krakowie inicjatyw. 

Na projekt składają się 3 zasadnicze elementy:

6-ciu konferencji biznesowych o tematyce komercjalizacji technologii, rozpoczynania działalności gospodarczej, prowadzenia sprzedaży i marketingu.

35 warsztatów z zakresu m.in. technik sprzedaży, marketingu cyfrowego, zarządzania projektami, przywództwa, wystąpień publicznych.

Impreza networkingowa Active Student X-MAS PARTY dla wszystkich uczestników projektu.

Newsletter