Czym jest KITS?

KRK InnoTech Starter (KITS) to kompleksowy program pre-akceleracyjny skupiony na wspieraniu innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych. 

Szukamy strtupów, które rozwijają technologię w dziedzinach:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KITS jest skierowany do startupów we wczesnej fazie rozwoju. Pomagamy przedsięwzięciom w stawianiu pierwszych kroków, poprzez konsultacje, szkolenia oraz mentoring przez cały okres trwania programu. Akceleracja rozpoczyna się w kwietniu i trwa do września. Zwieńczeniem projektu jest prezentacja 8 startupów podczas gali Demo Day. 

Szukamy startupów posiadających lub chcących rozwijać produkt, którego odbiorcą lub partnerem mogą być duże firmy technologiczne. Zespoły otrzymują bezpośrednie wsparcie finansowe na rozwój swojego projektu, do 8 tysięcy złotych na pokrycie kosztów jego realizacji.

Aplikowanie oraz udział w programie jest całkowicie darmowy. Nie jest wymagane, aby aplikujący posiadał zarejestrowaną działalność.

Program pre-akceleracyjny KITS skierowany jest do startupów we wczesnej fazie ich rozwoju. Pomagamy przedsięwzięciom w stawianiu ich pierwszych kroków.


Uczestnicy programu mogą liczyć na wsparcie poprzez:

timeline programu - edycja 2022

Startupy z poprzedniej edycji:

Jak rozwinęły się startupy biorące udział w naszym programie?

Co o projekcie myślą uczestnicy poprzednich edycji?

Partner strategiczny KITS

Partnerzy KITS 2022