Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Czym jest KITS?

KRK InnoTech Starter (KITS) to kompleksowy program pre-akceleracyjny skupiony na wspieraniu innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych. 

Szukamy strtupów, które rozwijają technologię w dziedzinach:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KITS jest skierowany do startupów we wczesnej fazie rozwoju. Pomagamy przedsięwzięciom w stawianiu pierwszych kroków, poprzez konsultacje, szkolenia oraz mentoring przez cały okres trwania programu. Akceleracja rozpoczyna się w kwietniu i trwa do września. Zwieńczeniem projektu jest prezentacja 8 startupów podczas gali Demo Day. 

Szukamy startupów posiadających lub chcących rozwijać produkt, którego odbiorcą lub partnerem mogą być duże firmy technologiczne. Zespoły otrzymują bezpośrednie wsparcie finansowe na rozwój swojego projektu, do 8 tysięcy złotych na pokrycie kosztów jego realizacji.

Aplikowanie oraz udział w programie jest całkowicie darmowy. Nie jest wymagane, aby aplikujący posiadał zarejestrowaną działalność.

Program pre-akceleracyjny KITS skierowany jest do startupów we wczesnej fazie ich rozwoju. Pomagamy przedsięwzięciom w stawianiu ich pierwszych kroków.


Uczestnicy programu mogą liczyć na wsparcie poprzez:

timeline programu - edycja 2022

Co o projekcie myślą uczestnicy poprzednich edycji?

Jak rozwinęły się startupy biorące udział w naszym programie?

Startup Calmsie został okrzyknięty produktem roku 2021 w konkursie Mental Health Tech. Według Amazon EMEA AWS jest 1 z 30 najlepszych startupów. Zwyciężył HealthCareLab 2022 i otrzymał nagrodę publiczności. Na Kongresie Wyzwania Zdrowotne 2021 został finalistą nagrody za przełomowe rozwiązanie dla lekarzy. Founderzy Mateusz Masiak i Marcin Waryszak są laureatami nagrody „25 under 25” Forbesa.

Startup Mediprintic stale osiąga nowe sukcesy. Był m.in. uczestnikiem programu Google for Startups i otrzymał prawie 1 mln dotacji w ramach Platform Startowych. Znalazł się również w Przeglądzie innowacyjnych startupów medycznych w Polsce 2021- „TOP Disruptors in Healthcare”. Zakwalifikował się do finałów European Tech and Start-up Days 2020 w kategorii Health and Biotechnology oraz był uczestnikiem Rzeszów Startup Akcelerator.

Startupy z poprzedniej edycji:

Partner strategiczny KITS

Partnerzy KITS 2022

Newsletter