Ilona Raczniak

Project mAnager

Studentka piątego roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo-Hutniczej. Zaangażowana w projekty społeczne od najmłodszych lat. Od początku studiów jest aktywnym członkiem URSS AGH, gdzie skupia się głównie na organizacji i prowadzeniu szkoleń z zakresu umiejętności miękkich. Na co dzień chętnie uczestniczy we wszelkich spotkaniach, konferencjach dotyczących samorozwoju oraz IT.

Julia Sienkiewicz

Senior PROJECT MANAGER

Organizatorka najróżniejszych eventów od ponad 5 lat oraz studentka kierunku Zarządzanie Projektami na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Uwielbia góry i niskobudżetowe podróże autostopem. W fundacji Kraków Miastem Startupów pełni rolę Senior Project Managera. 

Ola Hałaczkiewicz

Project MANAGER

Studentka Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunki Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Okres studiów stara się wykorzystać w 100%  i właśnie dlatego najpierw została starościną roku, a później wstąpiła do Niezależnego Zrzeszenia Studentów, gdzie piastowała funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Projektów Zarządu Krajowego. Jej działalność od początku związana z projektami, głównie KOKOSem. W wolnym czasie, którego nie ma za wiele, uwielbia czytać kryminały, podróżować oraz gotować.

Weronika Welc

PROJECT MANAGER

Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Intellectual Property and New Technologies oraz Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej. Od wielu lat zaangażowana w działalność społeczną w organizacji pozarządowej, w której zajmowała się komunikacją w mediach społecznościowych i produkcją wydarzeń otwartych. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu prawa autorskiego w przestrzeni cyfrowej, narzędzi biznesowych czy zarządzania innowacjami. 

Wiktoria Kulesza

CONTENT MANAGER

Studentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. W Fundacji zajmuje się tworzeniem treści, edycją strony internetowej, social mediami i promocją. Prywatnie żeglarka i amatorka niskobudżetowych podróży. Miłośniczka dobrej sztuki, literatury i kawy. W wolnych chwilach mixuje muzykę elektroniczną.

Michał Adamczyk

Prezes Zarządu

Związany z KMS od początku istnienia Fundacji. Pełnił funkcję Wiceprezesa ds. Naukowych, kierując pierwszym w Krakowie projektem badawczym dotyczącym start-upów. Od 2017 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu. W wolnych chwilach pasjonuje się filozofią postmodernistyczną i fizyką kwantową.

Grzegorz Zagraba

Chief Networking Officer

Konsultant w zakresie sprzedaży i komercjalizacji nowych technologii. Doradza startupom i małym firmom w zakresie tworzenia modelu biznesowego, optymalizacji procesu sprzedaży i zarządzania zespołem. Odpowiedzialny między innymi za kontakt ze środowiskiem startupowym, partnerami Fundacji i gronem ekspertów.

Michał Matlakiewicz

Wiceprezes ds. Finansowych

Student studiów podyplomowych Audytu, Kontroli Zarządczej i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, absolwent Zarządzania i Inżynierii Produkcji. W pracy zawodowej współpracuje z przedsiębiorstwami z branż: budowlanej oraz wyrobów medycznych. Zdobywał doświadczenie marketingowe współpracując z Open Finance SA oraz HBC Coca-Cola Polska.

Paweł Zdańkowski

Wiceprezes ds. oPERAcyjnych

Absolwent studiów magisterskich na kierunku Inżynieria Ciepła na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Głównie swoje doświadczenie zdobywał przez działalność w kołach naukowych oraz organizacji Niezależne Zrzeszenie Studentów, gdzie piastował funkcję wiceprzewodniczącego zarządu. Współpracuje z Fundacją od ponad czterech lat.