Michał Adamczyk

Prezes Zarządu

Związany z KMS od początku istnienia Fundacji. Pełnił funkcję Wiceprezesa ds. Naukowych, kierując pierwszym w Krakowie projektem badawczym dotyczącym start-upów. Od 2017 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu. W wolnych chwilach pasjonuje się filozofią postmodernistyczną i fizyką kwantową.

Grzegorz Zagraba

Chief Networking Officer

Konsultant w zakresie sprzedaży i komercjalizacji nowych technologii. Doradza startupom i małym firmom w zakresie tworzenia modelu biznesowego, optymalizacji procesu sprzedaży i zarządzania zespołem.
Odpowiedzialny między innymi za kontakt ze środowiskiem startupowym,
partnerami fundacji i gronem ekspertów.

Michał Matlakiewicz

Wiceprezes ds. Finansowych

Student studiów podyplomowych Audytu, Kontroli Zarządczej i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, absolwent Zarządzania i Inżynierii Produkcji. W pracy zawodowej współpracuje z przedsiębiorstwami z branż: budowlanej oraz wyrobów medycznych. Zdobywał doświadczenie marketingowe współpracując z Open Finance SA oraz HBC Coca-Cola Polska.

Paweł Zdańkowski

Wiceprezes ds. oPERAcyjnych

Student II roku studiów magisterskich na kierunku Inżynieria Ciepła na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Głównie swoje doświadczenie zdobywał przez działalność w kołach naukowych oraz organizacji Niezależne Zrzeszenie Studentów, gdzie piastował funkcję wiceprzewodniczącego zarządu. Współpracuje z fundacją od ponad dwóch lat.

Julia Panko

Project mAnager

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. W fundacji już ponad rok obejmuje
stanowisko Project Managera. Zajmuje się koordynacją i organizacją wydarzeń w tematyce biznesowej w postaci
warsztatów, szkoleń oraz konferencji. W ramach działań promocyjnych odpowiada za wizerunek fundacji
podczas eventów networkingowych. Tworzy także graficzne materiały w formie wideo.

Julia Sienkiewicz

PROJECT MANAGER

Organizatorka najróżniejszych eventów od ponad 5 lat oraz studentka kierunku Zarządzanie Projektami na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Uwielbia góry i niskobudżetowe podróże autostopem. W fundacji Kraków Miastem Startupów pełni rolę Project Managera. 

Aleksandra Hałaczkiewicz​

PROJECT MANAGER

Studentka Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunki Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Okres studiów stara się wykorzystać w 100% i właśnie dlatego najpierw została starościną roku, a później wstąpiła do Niezależnego Zrzeszenia Studentów, gdzie piastowała funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Projektów Zarządu Krajowego. Jej działalność od początku związana z projektami, głównie KOKOSem. Teraz przyszła kolej na projekty w Kraków Miastem Startupów. W wolnym czasie, którego nie ma za wiele, uwielbia czytać kryminały, podróżować oraz gotować.

Natalia Waga

JUNIOR PROJECT MANAGER

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Innowacje w biznesie. W Fundacji od 2020 roku zajmuje się logistyką wydarzeń oraz finansami. Dużą część czasu poświęca Harcerstwu, w którym spełnia się w roli kształceniowca, organizując warsztaty metodyczne oraz kursy dla młodych liderów małych grup. Uwielbia góry oraz podróże. Interesuje się rozwojem osobistym, swoją wiedzę zdobywa na studiach oraz z książek biznesowychi psychologicznych, a także na kursach Liderów i Kształceniowców.

Wiktoria Kulesza

CONTENT MANAGER

Studentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. W Fundacji zajmuje się tworzeniem treści, edycją strony internetowej, social mediami i promocją. Prywatnie żeglarka i amatorka niskobudżetowych podróży. Miłośniczka dobrej sztuki, literatury i kawy. W wolnych chwilach mixuje muzykę elektroniczną.