Julia Onisk

Project Manager

Studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Zdobywała doświadczenie jako członek a następnie Koordynator zespołu ds. współpracy oraz Senator w Wydziałowej Radzie Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania AGH.
Praca w korporacji utrzymała ją w przekonaniu, że to właśnie organizacja wydarzeń i ciągły kontakt z ludźmi są największą jej pasją. Pomysły i inspiracje na dalszy rozwój czerpie z beztroskich rejsów po Mazurskich Jeziorach.

Zachariasz Woszczek

Marketing mAnager

Student marketingu i komunikacji rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju oraz w firmie konsultingowej Arcadis. Były Prezes Koła Naukowego Przedsiębiorczości i Innowacji. Obecnie pracuje jako B2B Marketing Specialist w startupie ParkCash oraz jako Marketing Manager w Fundacji Kraków Miastem Startupów. Uczestnik ponad 15 konferencji ogólnopolskich i międzynarodowych oraz autor 2 artykułów naukowych.

Kinga Madej

Project mAnager

Studentka Modern Business Management na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Doświadczenie zdobywała w Kole Naukowym Przedsiębiorczości i Innowacji, pełniąc funkcję Prezesa. Swoją przyszłość wiąże z prowadzeniem własnego biznesu, opartego między innymi na zamiłowaniu do programowania i technologii. W KMS objęła stanowisko Project Managera.

Daria Michalska

PROJECT MANAGER
Community manager

Studentka Finansów, Bankowości i Ubezpieczeń na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Kulturoznawstwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Stara się łączyć biznes z pasją. Przez ponad rok zdobywała doświadczenie w fundacji SF BCC, koordynując projekt Przedsiębiorczej Kobiety. Uczestniczka wielu wydarzeń startupowych oraz promujących przedsiębiorczość. Zainteresowana szyciem, projektowaniem, komunikacją wizualną marek, tańcem oraz treningiem siłowym. W KMS objęła stanowisko Project i Community Managera.

Michał Adamczyk

Prezes Zarządu

Związany z KMS od początku istnienia Fundacji. Inżynier informatyki stosowanej (Java developer) i magister zarządzania (specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi) z doświadczeniem biznesowym (działalność w obszarze mobile-IT) oraz 12-letnim doświadczeniem menedżerskim i 5-letnim doświadczeniem naukowo dydaktycznym. Ekspert oceniający przedsięwzięcia biznesowe pod kątem innowacyjności w ramach projektów PARP. Autor kilkunastu publikacji naukowych dotyczących zarządzania innowacjami, w tym m.in. 7 artykułów w czasopismach naukowych, 7 rozdziałów w monografiach. Nauczyciel akademicki i trener w zakresie zarządzania innowacjami. Absolwent studiów z komercjalizacji technologii na Wageningen University (Holandia).

Grzegorz Zagraba

Chief Networking Officer

Konsultant w zakresie sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania projektami IT. Na co dzień odpowiedzialny za rozwój działu sprzedaży w Archdesk – polsko-brytyjskim startupie wdrażającym rozwiązania IT do zarządzania projektami budowlanymi w modelu SaaS. Współpracuje z polskimi software house’ami jako Interim Account Manager. Prowadzi szkolenia dla osób indywidualnych i organizacji w zakresie sprzedaży, negocjacji i wystąpień publicznych. Aktywny w krakowskim ekosystemie startupowym od 2016 roku. Współtworzył AlphaVision, startup którego celem było uproszczenie pracy radiologów przez automatyczny system Quality Assurance. Pracował przy próbach komercjalizacji technologii z zakresu hydrauliki i technologii

Michał Matlakiewicz

Wiceprezes ds. Finansowych

Student studiów podyplomowych Audytu, Kontroli Zarządczej i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, absolwent Zarządzania i Inżynierii Produkcji. W pracy zawodowej współpracuje z przedsiębiorstwami z branż: budowlanej oraz wyrobów medycznych. Zdobywał doświadczenie marketingowe współpracując z Open Finance SA oraz HBC Coca-Cola Polska.

Paweł Zdańkowski

Wiceprezes ds. oPERAcyjnych

Konsultant oraz mentor zaangażowany w proces komercjalizacji technologii akademickich poprzez tworzenie spółek typu startup. Współtwórca projektów Edu-peryskop, Animusz oraz współzałożyciel startupu RenVis. Działając w organizacjach pozarządowych, bezpośrednio współpracował z instytucjami takimi jak: PKP S.A., ING, Santander, Provident, Fundacja PFR, Totalizator Sportowy, Grupa Pracuj, PZU S.A. czy MNiSW. Wspiera początkujące projekty w obszarze tworzenia modelu biznesowego, strategii promocji oraz pozyskania inwestora.

Bartłomiej Świstak Piotrowski

Przewodniczący Rady Fundacji

Konsultant strategii w biznesie, rekomendowany przez ponad 130 firm (sprawdźcie sami na LinkedIn).  Jeden z inicjatorów i były lider fundacji Kraków Miastem Startupów. Założyciel EAR – Eksperymentalnej Agencji Reklamowej oraz FO – zespołu game dev Flying Octopus. Jeden z organizatorów Linkedin Local Kraków oraz krakowskich Turkusowych Śniadań. Twórca rozwojowej społeczności przedsiębiorców odpowiedzialnych społecznie.

 

Rafał Bill

Członek Rady Fundacji

Product manager z kilkuletnim doświadczeniem w analizie biznesowej, specjalizująca się w projektach B+R i innowacjach na wczesnym etapie rozwoju. Do swojej pracy zawodowej wnosi umiejętności i wiedzę wyniesione z badań ekonomicznych poświęconych komercjalizacji technologii, które pozwalają na realizację niestandardowych kierunków ekspansji. W wolnym czasie trenuje parkour i rozwija sportowe stowarzyszenie.