Michał Adamczyk

Prezes Zarządu

Związany z KMS od początku istnienia Fundacji. Pełnił funkcję Wiceprezesa ds. Naukowych, kierując pierwszym w Krakowie projektem badawczym dotyczącym start-upów. Od 2017 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu. W wolnych chwilach pasjonuje się filozofią postmodernistyczną i fizyką kwantową.

Grzegorz Zagraba

Chief Networking Officer

Konsultant w zakresie sprzedaży i komercjalizacji nowych technologii. Doradza startupom i małym firmom w zakresie tworzenia modelu biznesowego, optymalizacji procesu sprzedaży i zarządzania zespołem.
Odpowiedzialny między innymi za kontakt ze środowiskiem startupowym,
partnerami fundacji i gronem ekspertów.

Michał Matlakiewicz

Wiceprezes ds. Finansowych

Student studiów podyplomowych Audytu, Kontroli Zarządczej i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, absolwent Zarządzania i Inżynierii Produkcji. W pracy zawodowej współpracuje z przedsiębiorstwami z branż: budowlanej oraz wyrobów medycznych.. Zdobywał doświadczenie marketingowe współpracując z Open Finance SA oraz HBC Coca-Cola Polska.

Paweł Zdańkowski

Wiceprezes ds. organizacyjnych

Student II roku studiów magisterskich na kierunku Inżynieria Ciepła na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Głównie swoje doświadczenie zdobywał przez działalność w kołach naukowych oraz organizacji Niezależne Zrzeszenie Studentów, gdzie piastował funkcję wiceprzewodniczącego zarządu. Współpracuje z fundacją od ponad dwóch lat.

Julia Panko

Project menager

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Chemia, członkini Naukowa Koła Chemików oraz Samorządu Studentów Wydziału Chemii. Udział w konferencjach naukowych PTChem 2017 i 2018 oraz FUNMAT 2018. W fundacji Kraków Miastem Startupów obejmuję stanowisko Project Manager. Zajmuję się również gromadzeniem i obrabianiem materiałów foto-video.

Maciej Galas

PROJECT MANAGER

Student dwóch kierunków – Inżynierii Organizacji i Zarządzania oraz Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Laureat Olimpiady Przedsiębiorczości. Zaangażowany uczestnik konkursów studenckich EY Financial Challenger i EYe on Tax.

Odpowiada za przygotowania do finału programu akceleracyjnego oraz wspiera pozostałych PM-ów w ich codziennych zmaganiach.

Weronika Jasińska

Project menager

Studentka wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym. Brała udział w konkursach EY Financial Challenger oraz EYe on Tax. W Fundacji odpowiada za opracowania graficzne promocji oraz wspiera Project Managerów w ich codziennych zadaniach.

Sebastian Zając

Youth PROJECT MANAGER

Uczeń Technikum Łączności w Krakowie na kierunku technik elektronik.

W fundacji Kraków Miastem Startupów jest Youth Project Managerem. Rozwija projekt w krakowskich szkołach średnich.
 Na co dzień interesuje się rozwojem osobistym, ekonomią oraz nowoczesną technologią.

Anastazja Stanibuła

Junior Fundraiser

Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Psychologia. Od wielu lat zaangażowana w organizację różnorodnych wydarzeń. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi podczas wielu prac wolontaryjnych np. na Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera. W Fundacji Kraków Miastem Startupów pełni funkcję Junior Fundraisera. Jej zainteresowanie skupia się wokół nurtu psychodynamicznego, osobowości i bliskich związków. W wolnym czasie lubi zaczytać się w polskiej poezji.

Barbara Markowicz

JUNIOR PROJECT MANAGER

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku e-gospodarka przestrzenna. Od kilku lat zaangażowana w działania wolontaryjne krakowskich organizacji pozarządowych. W fundacji Kraków Miastem Startupów pełni funkcję Junior Project Managera. Interesuje się kwestiami rozwoju lokalnego i regionalnego, partycypacją społeczną oraz rewitalizacją. Rozwija swoją wiedzę na temat kondycji trzeciego sektora w Polsce.

Dominika Rakoczy

Junior PROJECT MANAGER

Studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Członkini Stowarzyszenia ESN AGH Kraków, gdzie pełniła funkcję Członka Zarządu ds. Projektów. W Fundacji zajmuje się codziennym wsparciem pracy Project Managerów. Prywatnie zainteresowana tematyką ekologii, podróży i kuchni.

Natalia Waga

JUnior PROJECT MANAGER

Studentka kierunku Innowacje w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Na co dzień interesuje się rozwojem osobistym, finansami i contollingiem. Działa w harcerstwie. Uwielbia góry oraz podróże małe i duże. Od kilku lat organizuje różne kursy, szkolenia i imprezy kilkudniowe.

Wiktoria Kulesza

content MANAGER

Studentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. W Fundacji zajmuje się tworzeniem treści oraz edycją strony internetowej. Prywatnie żeglarka i amatorka niskobudżetowych podróży. Miłośniczka dobrej sztuki, literatury i kawy. W wolnych chwilach mixuje muzykę elektroniczną.