Nasz zespół

Michał Adamczyk

Prezes Zarządu

Związany z KMS od początku istnienia Fundacji. Pełnił funkcję Wiceprezesa ds. Naukowych, kierując pierwszym w Krakowie projektem badawczym dotyczącym start-upów. Od 2017 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu. W wolnych chwilach pasjonuje się filozofią postmodernistyczną i fizyką kwantową.

Grzegorz Zagraba

Chief Networking Officer

Konsultant w zakresie sprzedaży i komercjalizacji nowych technologii. Doradza startupom i małym firmom w zakresie tworzenia modelu biznesowego, optymalizacji procesu sprzedaży i zarządzania zespołem.
Odpowiedzialny między innymi za kontakt ze środowiskiem startupowym,
partnerami fundacji i gronem ekspertów.

Michał Matlakiewicz

Wiceprezes ds. Finansowych

Student studiów podyplomowych Audytu, Kontroli Zarządczej i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, absolwent Zarządzania i Inżynierii Produkcji. W pracy zawodowej współpracuje z przedsiębiorstwami z branż: budowlanej oraz wyrobów medycznych.. Zdobywał doświadczenie marketingowe współpracując z Open Finance SA oraz HBC Coca-Cola Polska.

Paweł Zdańkowski

Wiceprezes ds. organizacyjnych

Student II roku studiów magisterskich na kierunku Inżynieria Ciepła na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Głównie swoje doświadczenie zdobywał przez działalność w kołach naukowych oraz organizacji Niezależne Zrzeszenie Studentów, gdzie piastował funkcję wiceprzewodniczącego zarządu. Współpracuje z fundacją od ponad dwóch lat.

Julia Panko

Project menager

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Chemia, członkini Naukowa Koła Chemików oraz Samorządu Studentów Wydziału Chemii. Udział w konferencjach naukowych PTChem 2017 i 2018 oraz FUNMAT 2018. W fundacji Kraków Miastem Startupów obejmuję stanowisko Project Manager. Zajmuję się również gromadzeniem i obrabianiem materiałów foto-video.

Maciej Galas

PROJECT MANAGER

Student dwóch kierunków – Inżynierii Organizacji i Zarządzania oraz Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Laureat Olimpiady Przedsiębiorczości. Zaangażowany uczestnik konkursów studenckich EY Financial Challenger i EYe on Tax.

Odpowiada za przygotowania do finału programu akceleracyjnego oraz wspiera pozostałych PM-ów w ich codziennych zmaganiach.

Alicja Duda

Project menager

Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Ekonomia. Gdy sama się nie uczy, pomaga innym w nauce matematyki udzielając korepetycji. Od zawsze zaangażowana w organizowanie różnorodnych wydarzeń. Koordynowała projekt społeczny ,,Dla Dzieciaków” w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Odpowiedzialna za kontakt z bankiem UBS i organizację wydarzeń w ramach projektu SKIP.

Łukasz Sendecki

PROJECT MANAGER

Aktualnie pracuje jako freelancer w ramach Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości “Twój StartUp”. Autor bloga lukaszsendecki.pl. Przewodniczący UKR Niezależnego Zrzeszenia Studentów AGH, wcześniej pełnomocnik zarządu do spraw IT. Koordynator wydarzenia “Wiosna Przedsiębiorców”. Pracował także jako web developer w agencji reklamowej Black Cliff Media.

Rozwija się w zakresie marketingu internetowego oraz organizowania eventów.

Weronika Jasińska

Project menager

Studentka wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym. Brała udział w konkursach EY Financial Challenger oraz EY on Tax. W Fundacji odpowiada za opracowania graficzne promocji oraz wspiera Project Managerów w ich codziennych zadaniach.

Sebastian Zając

Youth PROJECT MANAGER

Uczeń Technikum Łączności w Krakowie na kierunku technik elektronik.

W fundacji Kraków Miastem Startupów jest Youth Project Managerem. Rozwija projekt w krakowskich szkołach średnich.
 Na co dzień interesuje się rozwojem osobistym, ekonomią oraz nowoczesną technologią.