StartUp Mixer

Czym jest StartUp MIXER?

To cykliczne spotkanie organizowane przez BLDG Venture, Kraków Miastem Startupów i Business Starter w Krakowie. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Spotkania adresowane są przede wszystkim do osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy lub początkujących przedsiębiorców. Wydarzenie to stanowi doskonałą platformę, by w nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

Czy StartUp Mixer jest dla Ciebie?

StartUp Mixer to konferencja,  której formuła jest stworzona w taki sposób, aby każdy uczestnik (niezależnie czy jest to poziom zaawansowany, czy podstawowy), mógł odkryć dla siebie coś nowego, a co najważniejsze poznać pzedsiębiorczych osób. Przez to, że między prelegentami a uczestnikami nie ma żadnej bariery pod czas dyskusji, pozwala to na szybsze rozwiązanie problemów ekostartupowych.

startup mixer

Jak przebiega spotkanie?

Każde spotkanie składa się z trzech głównych części:

Wystąpienie gościa specjalnego,  panel dyskusyjny (3-4 ekspertów odpowiadają na pytania uczestników) oraz prezentacje początkujących startupów , na koniec których jest przeprowadzane głosowanie. Zwycięża ten startup, który nietylko dobrze się zaprezentuje, ale również udowodni, że dana technologia jest użyteczna.

Jak dołączyć do StartUp Mixer?

Jedną z najważniejszych części konferencji jest networking, w trakcie którego jest możliwe nawiązanie bezpośrednich kontaktów pomiędzy jak doświadczonymi, tak i początkującymi przedsiębiorcami oraz ekspertami, instytucjami wspierającymi biznes, a także studentami. W związku z tym, zapraszamy każdą osobę chętną do rozwoju w kierunku przedsiębiorczości.

Udział w konferencji jest bezpłatny!

Najczęściej zadawane pytania

Rozwiej swoje wątpliwości 🙂

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.