Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Czym jest StartUp MIXER?

KMS_logo — kopia
To cykliczne spotkania adresowane przede wszystkim do osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy lub początkujących przedsiębiorców. Wydarzenie to stanowi doskonałą platformę, by w nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

Czy StartUp Mixer jest dla Ciebie?

StartUp Mixer to konferencja,  której formuła jest stworzona w taki sposób, aby każdy uczestnik (niezależnie czy jego poziom wiedzy i umiejętności jest zaawansowany czy podstawowy) mógł odkryć dla siebie coś nowego, a co najważniejsze poznać wiele przedsiębiorczych osób. Dzięki temu, że między prelegentami a uczestnikami nie ma żadnej bariery podczas dyskusji, środowisko ekostartupowe integruje się, co pozwala na szybsze rozwiązanie problemów.

startup mixer

Jak przebiega spotkanie?

Każde spotkanie składa się z 3 głównych części:

  • wystąpienie gościa specjalnego,
  • panel dyskusyjny (3-4 ekspertów odpowiadają na pytania uczestników)
  • prezentacje początkujących startupów , na koniec których jest przeprowadzane głosowanie. Zwycięża ten startup, który nie tylko dobrze się zaprezentuje, ale również udowodni, że dana technologia jest użyteczna.

Networking

Jedną z najważniejszych części konferencji jest networking, w trakcie którego jest możliwe nawiązanie bezpośrednich kontaktów pomiędzy  doświadczonymi i początkującymi przedsiębiorcami oraz ekspertami, instytucjami wspierającymi biznes, a także studentami. Zapraszamy każdą osobę chcącą rozwijać swoją przedsiębiorczość i poszerzać swoją sieć kontaktów!

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wydarzenie organizowane jest przez BLDG Venture, Kraków Miastem Startupów i Business Starter.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Newsletter