Targi Pracy GUP

Targi Pracy i Przedsiębiorczości - Majówka z Pracą

Serdecznie zapraszamy na Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z Pracą”, które odbędą się 10 – 11 maja 2022 na TAURON Arenie w Krakowie. Organizatorami wydarzenia są Grodzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Urząd Miasta Krakowa.

Koniecznie śledźcie nasze media społecznościowe oraz newsletter, jeśli nie chcecie przegapić żadnego wydarzenia.

Hackathon biznesowy

W odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby rozwoju kompetencji młodzieży (strategia Młody Kraków 2.0) Fundacja Kraków Miastem Startupów organizuje Hackathon biznesowy dla uczniów szkół średnich. Pierwszym etapem będzie rekrutacja drużyn w formie konkursowej, która potrwa od 19 do 24 kwietnia. Zgłoszone pomysły będą oceniane pod kątem innowacyjności, a 6 najlepszych zespołów zostanie zaproszonych do udziału w hackathonie 10 maja. Podczas wydarzenia zorganizowana zostanie seria warsztatów z modelowania biznesowego i prezentacji dla inwestorów. Uczestnicy będą mieli także stałe wsparcie mentorów, pod okiem których opracują swoje pomysły. Zwieńczeniem hackathonu będzie prezentacja projektów przed gronem ekspertów, którzy ocenią wystąpienia i przyznają nagrody o łącznej wartości 3.000 zł.

Zapisy na Hackathon: Zapisy rozpoczną się 19.04.2022

KRK Pitch Contest

Pitch Contest to znana w środowisku startupowym konwencja pozyskiwania inwestycji przez firmy na wczesnym etapie rozwoju. Polega ona na organizacji konkursu, podczas którego startupy prezentują pomysł biznesowy w formie krótkiej prezentacji przed grupą zaproszonych inwestorów. Od 20 do 28 kwietnia będą przyjmowane zgłoszenia. Pomysły będą oceniane pod kątem innowacyjności i gotowości rynkowej, a 8 najlepszych startupów zostanie zaproszonych do udziału w Pitch Contest 11 maja. Startupy zostaną ocenione przez inwestorów (Venture Capital, Business Angel) i ekspertów, którzy następnie przyznają nagrody o łącznej wartości 5.000 złotych.

Zapisy na Pitch Contest: Zapisy rozpoczną się 20.04.2022

Warsztaty biznesowe

Public Speaking

Pierwsza część warsztatu będzie obejmować aspekty public speakingu. Uczestnicy warsztatu dowiedzą się, jak przygotować swoje wystąpienie przed wejściem na scenę. Ponadto zostanie wyjaśniona zależność w układzie scena-mówca-publiczność. Natomiast podczas drugiej części warsztatu, uczestnicy dowiedzą się jak przedstawić swój pomysł na biznes przed grupą inwestorów i ekspertów. Co więcej, zostanie poruszony temat języka perswazji i jak go używać w kontaktach z potencjalnymi współpracownikami oraz partnerami. Na sam koniec warsztatów każdy z uczestników będzie miał okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Public Speaking: Zapisy rozpoczną się 04.05.2022

Zarządzanie projektami

Jak stworzyć i zarządzać projektami od zera? Celem warsztatu będzie przekazanie praktycznych technik i wskazówek dotyczących zarządzania projektami. Na szkoleniu omówione zostaną sprawdzone metody efektywnego planowania przebiegu projektu, kontrolowania jego rezultatów oraz koordynowania pracą zespołu projektowego. Warsztat skierowany jest zarówno do początkujących project managerów, jak i do osób, które planują rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w tym obszarze. 

Zarządzanie projektami: Zapisy rozpoczną się 04.05.2022

Digital Marketing

Uczestnicy będą mieli okazję zagłębić się w świat digital marketingu, czyli marketingu “cyfrowego”. W dzisiejszych czasach marketing stanowi nieodzowny element funkcjonowania każdej firmy, a eksperci w tej dziedzinie są niezwykle cenieni przez pracodawców. Celem warsztatów będzie przekazanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Zostaną wyjaśnione najważniejsze pojęcia marketingowe oraz to jaką funkcję pełnią we współczesnej reklamie.

Digital Marketing: Zapisy rozpoczną się 04.05.2022