Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Potrzebujesz pomocy marketingowej? Napisz do nas!

Magdalena Miodońska

Marketing Specialist

magdalena.miodonska@kms.org.pl

Agata Pytlik

Content Specialist

agata.pytlik@kms.org.pl

Zuzanna Bryniarska

Content Specialist

zuzanna.bryniarska@kms.org.pl

Fundacja Kraków Miastem Startupów oferuje wsparcie w zakresie:

Organizacja wydarzeń

Oferujemy wsparcie w zakresie organizacji wydarzeń online (hackathony, konferencje) oraz obsługę narzędzi informatycznych (discord, zoom).

Prowadzenie szkoleń

Prowadzimy szkolenia i webinary biznesowe (zarządzanie zespołem, projekty, BMC, MVP, sprzedaż usług, sztuka prezentacji, itp.).

Wsparcie merytoryczne

Zapewniamy wsparcie merytoryczne oraz wskazówki przy ubieganiu się o dofinansowanie.

Zawodowy mentoring

Fundacja Kraków Miastem Startupów to biznesowi eksperci w zakresie doradztwa oraz mentoringu. Oferujemy również wsparcie przy ewaluacji pomysłów.

Doradztwo

Doradzamy przy organizacji różnego rodzaju projektów edukacyjnych i społecznych oraz konsultujemy w procesach akceleracji startupu.

Networking

Komentujemy oraz odnosimy się do wiadomości dotyczących ekosystemu startupowego, przedsiębiorczości i innowacji.

Newsletter