Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Maraton Biznesowy to niespełna jeden dzień pracy nad przeobrażeniem pomysłu uczestników na realny plan biznesowy pod okiem doświadczonych mentorów. Dzielą się oni z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Poznajcie Mentorów, którzy podczas tej edycji dbali o wszystkie zespoły:

👩‍🏫  Paulina Szot – trenerka i konsultantka w obszarze wystąpień publicznych, mówczyni, konferansjerka, mentorka, pasjonatka Słowa, a z wykształcenia inżynierka środowiska. Jest certyfikowaną trenerką umiejętności społecznych. 

👨‍🏫 Jacek Mleczko – Ukończył studia MBA i ma ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu oraz prowadzeniu własnych firm w USA i Polsce. Jako konsultant prowadził ewaluacje oraz warsztaty szkoleniowe w wielu małych i średnich firmach jak również w dużych organizacjach jak Matusewicz Budowa Maszyn, Aqua-El, Perfumerie Douglas, Zakład Rafineryjny Jasło, BASF. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zarządzania, zaufania, efektywnej sprzedaży, negocjacji i budowania zespołów. 🧠

👩‍🏫 Ilona Durał –  Trenerka Biznesu, konsultantka, multipasjonatka, doświadczona Project i Event Managerka, realizuje się ucząc przedsiębiorczości, rozwijając kompetencje miękkie, w tym komunikację i asertywność.  Jest współtwórczynią marki “Pokój wspomnień”, która podbija branżę weselną. Obecnie rozwija własną markę “Biznes od serca”. 💰

👨‍🏫 Remigiusz Kowalewski – Project Manager w fundacji Kraków Miastem Startupów. Współtwórca i CEO startupu RECOMMENDme w latach 2020 – 2023, ukończył z nim 2 programy akceleracyjne: Huge Thing, program partnerski Google for Startups i KRK InnoTech Starter 2022 (KITS).

🖼️ Aby jeszcze piękniej zobrazować wspomnienia i doświadczenia, udostępniamy Wam uchwycone chwile z tego owocnego spotkania. 


Poznajcie zespoły, które dzięki swoim kreatywnym i innowacyjnym pomysłom znalazły się na podium! 

🥇 Miejsce 1 –  Glee: projekt stworzony przez grupkę programistów z Zespół Szkół Łączności w Krakowie. Zakłada stworzenie aplikacji, gdzie w formie gry i animacji chcą nieść pomoc młodzieży z niską samooceną. W ten sposób wesprą w strachu przed otwarciem, sklasyfikują problem i na tej podstawie dostarczą porady i wskazówki. 

🥈 Miejsce 2 – Thylife: zespół uczniów z 31 Liceum Ogólnokształcące im. Romana Ingardena w Krakowie chce zwiększyć komfort życia osobom mającym problemy z tarczycą. Mają pomysł na aplikację, która pomoże odnaleźć dostosowane potrawy, a także przypomni o zażyciu potrzebnego leku.

🥉 Miejsce 3 – Period: każda kobieta zna ten problem, oni na to odpowiadają! Zespół z VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie chce przedstawiać w swojej aplikacji rozwiązania na objawy wiążące się z okresem u kobiet, aby stał się czymś co nie ogranicza ich funkcjonowania.

Newsletter