Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

 

Co działo się na Maratonie Biznesowym?

🥪 Zaczęliśmy od zjedzenia pysznych bułeczek, które dały nam energię do pracy przez prawie cały dzień. Po pierwszym szkoleniu z Modelu Biznesowego Canvas uczestnicy hackathonu zaczęli swoją pracę pod opieką mentorów. Po drugim szkoleniu z Pitchingu uczestnicy dopracowywali swoje projekty i przygotowywali prezentacje, które przedstawili zaraz po obiedzie (gorącej pizzy). Mentorzy dyskutowali, aż wybrali zwycięzców tegorocznej edycji! Kiedy emocje nieco opadły, rozeszliśmy się do domów z kolejnym doświadczeniem na liście sukcesów. 


🖼️ Aby jeszcze piękniej zobrazować wspomnienia i doświadczenia, udostępniamy Wam uchwycone chwile z tego owocnego spotkania. 

 

Jakie pomysły i które grupy wygrały rywalizację podczas Maratonu Biznesowego?

 

🥇 Pierwsze miejsce zajęli Faho.pl — platforma udostępniająca kursy techniczne, która może zastąpić konieczność staży zawodowych.

 

🥈 Drugie miejsce trafiło do My Photo Idea — aplikacja, która ma pomóc influencerom, fotografom, hobbistom znaleźć ciekawe miejsca do zrobienia zdjęć w różnych miastach. Pomysł realizował zespół z 31 LO.

 

🥉 Trzecie miejsce zajęli PowerCup — usługa polegająca na wynajmowaniu powerbanków na godziny, które będą znajdować się w restauracjach, barach, knajpach. Nad projektem pracowali uczniowie z Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1.

 

Łącznie gościliśmy 44 uczniów ze szkół z 2 LO, 31 LO, Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1, Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie, Kolegium Europejskiego.

 

🥳 Gratulujemy zwycięzcom i cieszymy się, że mogliśmy się z Wami wszystkimi spotkać i współpracować!

 

Newsletter