Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Kim jesteśmy?

Jesteśmy organizacją pozarządową, która podejmuje działania szkoleniowe i edukacyjne dla osób prowadzących lub planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Wspieramy startupy poprzez budowanie relacji między nimi a biznesem, administracją rządową i uczelniami wyższymi.

Wydaliśmy swój poradnik

W ciągu 6 lat działalności Fundacji zorganizowaliśmy kilkaset konferencji, szkoleń i imprez networkingowych; wyposażyliśmy 
w wiedzę kilka tysięcy osób; wypuściliśmy w świat wiele innowacyjnych przedsiębiorstw i… wydaliśmy książkę! 🎉

Pierwszy krakowski przewodnik startupowy – prezentuje mapę naszego ekosystemu i bazę wiedzy gromadzonej przez ostatnie lata. Stanowi inspirację do stawiania pierwszych kroków w świecie innowacyjnego biznesu, jest również zbiorem cennych informacji nie tylko dla początkujących. 

Jesteśmy ekspertami

Przeprowadzamy szkolenia, webinary i kursy poświęcone przedsiębiorczości, aspektom prowadzenia biznesu oraz zarządzania  zespołem. Doradzamy, uczymy i wspieramy młode, rozwijające się startupy w Krakowie, a przy tym chętnie dzielimy się swoimi przemyśleniami, wskazówkami i uwagami. 

Networking

Na co dzień obracamy się w startupowym i biznesowym community, działamy wspólnie. 💡

Startupowa atmosfera

Pracujemy nad projektami z zakresu rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności, które aktywizują młodzież i studentów. Wykorzystują oni zdobytą wiedzę stawiając pierwsze kroki w karierze zawodowej.

Prowadzimy cowork

Nasze biuro znajduje się przy ul. Łobzowskiej 16/5, w centrum Krakowa. Tworzymy przestrzeń pracy i inspiracji z dostępem do wiedzy i doradztwa biznesowego przy kawie.

Współpracujemy z ngo

Wspieramy merytorycznie organizacje pozarządowe przy wnioskach o dofinansowanie oraz organizację projektów.

realizujemy projekty

Prowadzimy szkolenia dla studentów w ramach JUPI, akcelerujemy startupy w KITS, uczymy młodzież przedsiębiorczości w AMP, rozmawiamy z ekspertami w #ChatwithKMS.

Dzielimy się wiedzą biznesową

Wymiana doświadczeń i wiedzy jest dla nas bardzo ważna! W naszych mediach społecznościowych komentujemy bieżące wydarzenia w ekosystemie startupowym.

Skontaktuj się z nami

Klaster Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 30-701 Kraków

kontakt@kms.org.pl

W biurze jesteśmy codziennie. Zapraszamy po wcześniejszym umówieniu!

Newsletter