Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Podczas 12-godzinnego Hackathonu Biznesowego skierowanego do uczniów szkół średnich i studentów uczestnicy opracowali koncepcje biznesowe oraz zaprezentowali swoje wyjątkowe pomysły. 💥 

Pod opieką mentorów służących radą wraz z zespołem pracowali nad biznesem, który następnie zaprezentowali przed jury, aby zawalczyć o nagrodę główną!


Przedstawiamy Wam zwycięzców, którzy swoimi pomysłami podbili nasze Jury!

🥇 Space Hub – Bartłomiej Greiner, Marianna Kuc, Andrea Nawalniec  

Innowacyjny projekt Space Hub to mobilne przestrzenie wyciszające, idealne dla firm organizujących eventy czy konferencje. To idealne miejsce, gdzie uczestnicy mogą na chwilę uciec od hałasu, przygotować się do prezentacji, porozmawiać o biznesie, czy po prostu zrelaksować się. Łatwe w wynajęciu, funkcjonalne i komfortowe. Przestrzenie to oaza spokoju w centrum wydarzenia.

🥈 Be Friend – Anna Prusak, Maria Romanowska, Natalia Zemła  

Aplikacja łączy mieszkańców miast pragnących odpocząć w mniej znanych, wiejskich zakątkach. Użytkownicy mogą pomagać w pracach rolnych, takich jak zbieranie miodu czy prace w stadninie, a w zamian otrzymują nocleg i wyżywienie. To idealny sposób na krótką ucieczkę od miejskiego zgiełku, naukę i autentyczne doświadczenia na łonie natury.

🥉 Filtr Szungit – Anna Milczanowska, Kamil Gierla, Natalia Odziomek  

Projekt Filtr Szungit to ekologiczna alternatywa dla standardowych produktów filtrujących dostępnych na rynku. Wykonane z kamienia szungit, minimalizują zużycie plastiku. Przy odpowiednim użytkowaniu, mogą skutecznie filtrować wodę nawet przez 8 miesięcy. Dodatkowo ich koszt produkcji jest porównywalny do tradycyjnych filtrów, czyniąc je dostępnymi i przyjaznymi dla środowiska.


Co działo się podczas wydarzenia?

✅️ Projektowanie innowacyjnych rozwiązań

✅️ Szkolenia z zakresu modelowania biznesowego

✅️ Indywidualna opieka Mentorów posiadających wieloletnie doświadczenie biznesowe i menedżerskie

✅️ Prezentacje projektów przed Jury złożonym z ekspertów

✅️ Szansa na zdobycie nagród finansowych oraz wsparcia dla najlepszych zespołów


Korzyści dla uczestników:

💡 Wsparcie doświadczonych mentorów biznesowych i technologicznych

💡 Szkolenia z zakresu modelowania biznesowego i prezentacji publicznych

💡 Pula atrakcyjnych nagród w wysokości 10.000 zł

💡 Stworzenie rozwiązania, które realnie wpłynie na rozwój miasta

💡 Certyfikat uczestnictwa

🍕 W ciągu trwania maratonu zapewniamy 4-posiłkowy catering oraz bufet kawowy.


NAGRODY GŁÓWNE

💰 1 miejsce: 5 tysięcy złotych

💰 2 miejsce: 3 tysiące złotych

💰 3 miejsce: 2 tysiące złotych


 

Newsletter