Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Czym jest AMI?

Akademicki Maraton Innowacji to wydarzenie, podczas którego zespołowo tworzone są innowacyjne rozwiązania. Podczas całego eventu uczestnicy korzystają ze wsparcia doświadczonych mentorów. Całość zmagań zwieńczona jest prezentacjami opracowanych rozwiązań.

Chcesz wziąć udział w AMI 2022?

3 grudnia 2022

O co chodzi?

Zadaniem drużyn jest stworzenie koncepcji innowacyjnego projektu, będącego odpowiedzią na wyzwania postawione przez współorganizatorów. Rozwiązania są następnie prezentowane przed hackathonową publicznością, a także biorą udział w konkursie projektów, w którym do wygrania są wartościowe nagrody.

Dla kogo?

Dla osób twórczych, które chcą poznać równie kreatywne osoby, które chcą rozwijać siebie i swój pomysł. Mile widziane są zarówno projekty zawierające prototyp aplikacji, jak i prezentacje rozwiązania problemu bez przygotowanego prototypu.

Zapraszamy do udziału uczestników indywidualnych oraz zespoły (2-5 osobowe).

Akademicki Maraton Innowacji 2022

3. grudnia zespoły projektowe pracowały nad rozwiązaniami z obszaru design technologies.

Akademicki Maraton Innowacji 2022

5. listopada zespoły projektowe pracowały nad rozwiązaniami z obszaru inteligentnego eco-miasta.

Akademicki Maraton Innowacji 2021

28. listopada zespoły projektowe pracowały nad rozwiązaniami z obszaru inteligentnego miasta, wykorzystując projektowanie graficzne i design. 

Akademicki Maraton Innowacji 2020

Hackhaton odbył się 24. października online. Uczestnicy podjęli wyzwanie Smart City w obszarze zdrowia, turystyki, technologii oraz ekologii. 

Akademicki Maraton Innowacji 2019

Ostatnia edycja projektu odbyła się w dniach
26.- 27. października 2019 w krakowskim Hub:raum.

Newsletter