Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Konsultacje

Instruujemy organizacje w trakcie realizacji projektów edukacyjnych i społecznych. Prowadzimy mentoring i ewaluację pomysłów startupom na początkowych etapach działaności.

Promocja

Jeżeli prowadzisz lub organizujesz spotkania/szkolenia - także online - o bliskiej nam tematyce, zgłoś się do nas. 
Zamieścimy Twoje wydarzenie na naszym fanpage na fb, a może nawet nawiążemy trwałą współpracę!

szkolenia

Prowadzimy szkolenia i webinary biznesowe (zarządzanie zespołem, projektami, BMC, MVP, sprzedaż usług, sztuka prezentacji, itp.).

Wsparcie merytoryczne

Chętnie pomożemy Ci napisać wniosek o dofinansowanie działalności lub projektu, podzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania środków publicznych.   

organizacja eventu

Organizujemy wydarzenia online (hackhatony, konferencje), jeśli potrzebujesz to zajmiemy się obsługą techniczną eventu (discord, zoom).

Komentarz/artykuł biznesowy

W naszych mediach społecznościowych komentujemy bieżące wydarzenia w ekosystemie startupowym.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy organizacją pozarządową, która podejmuje także działania szkoleniowe i edukacyjne dla osób prowadzących lub planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Wspieramy startupy poprzez budowanie relacji między nimi a biznesem, administracją rządową i uczelniami wyższymi.

Skontaktuj się z nami

Łobzowska 16/5
31-140 Kraków

kontakt@kms.org.pl

W biurze jesteśmy codziennie. Zapraszamy po wcześniejszym umówieniu!

Newsletter