Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

24 listopada podczas 12-godzinnego wyzwania miejskiego uczestnicy pracowali nad rozwiązaniami biznesowymi, które zmienią oblicze polskich miast!

Podejmując wyzwanie Smart City stworzyli projekty dla jednego z 4 zadań:
✅ Zaplanuj zdrowy Kraków
✅ Zaplanuj czysty Kraków
✅ Zaplanuj inteligentny Kraków
✅ Zaplanuj turystyczny Kraków

🏆 Znamy wyniki konkursu na najlepsze projekty!

🥇 I miejsce: Smartteam – autorzy systemu odzyskującego energię kinetyczną z aut. 

🥈 II miejsce: grupa Makadaor – autorki projektu aplikacji mobilnej z bazą lokali i obiektów przyjaznych dziecku i osobom z niepełnosprawnością.

🥉 III miejsce: zespół Wuhan – autorzy platrormy, która umożliwia realizację projektów społecznych łączącą firmy, miasto i mieszkańców. 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wytrwałości i trzymamy kciuki za wdrożenie Waszych pomysłów 🙂 👏 

 

Newsletter