Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

 

28 listopada podczas 12-godzinnego wyzwania miejskiego uczestnicy pracowali nad rozwiązaniami, które zmienią oblicze polskich miast!

Podejmując wyzwanie Smart City stworzyli projekty dla jednego z 4 zadań:
✅ Zaplanuj zdrowy Kraków
✅ Zaplanuj czysty Kraków
✅ Zaplanuj inteligentny Kraków
✅ Zaplanuj turystyczny Kraków

🏆 Znamy wyniki konkursu na najlepsze projekty!

🥇 I miejsce i 5.000 złotych otrzymuje Team Zdrowie: twórcy inteligentnego systemu zbierania bio odpadów 🍃

🥈 II miejsce i 3.000 złotych otrzymuje zespół No Shame: autorki projektu aplikacji AR z trasami spacerów szlakiem sztuki ulicznej 🎨

🥉 III miejsce i 2.000 złotych otrzymuje grupa Goforitberries: autorzy systemu zarządzania i segregacji odpadami ♻

 

 Nagrodę specjalną w wysokości 1.000 złotych dla najlepszego projektu przygotowanego przez członków organizacji studenckiej zdobył również zespół No shame!

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wytrwałości i trzymamy kciuki za wdrożenie Waszych pomysłów 🙂 

 

👏 Dziękujemy naszym partnerom:

Eximius Park za udostępnienie przestrzeni pod hackhatonowe biuro i studio, a także Innowacyjna Małopolska, U.S. Consulate General in Krakow oraz Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego za sfinansowanie wydarzenia.

 

 

Newsletter